Reference

Pan Sedlák je profesionál na svém místě, perfektní servis, lidský přístup a rychlé řešení veškerých formalit je u něj samozřejmostí. V porovnání s ostatními makléři jiných společností neuvěřitelný rozdíl. Určitě doporučuji spolupráci s ním.

Tomáš F.

Pan Sedlák je profesionální makléř, pomohl nám prodat v solidním čase dům, který se nepodařilo prodat jiným. Má cit pro zákazníky i pro obchod, můžu vřele doporučit.

Pavla Č.

Pane Sedláku - druhá zkušenost s Vámi - opět profesionální jednání, velmi rychlé řešení prodeje a osobní vstřícný přístup. Děkuji, Věra M.

JUDr. Věra M.

"Chtěla bych poděkovat panu Sedlákovi za spolupráci, za jeho ochotu a pomoc, za vstřícnost a slušné chování při jednání. Velmi děkuji a vážím si toho." S pozdravem Anna F.

Anna F.

Petr Sedlák je slušný, pracovitý, co řekne to platí. Má moji velkou důvěru. Moc děkuji. Eva S.

Eva S.

"Pokud by se více realitních makléřů chovalo jako pan Petr Sedlák, mělo by to velký dopad na pozitivní vnímání makléřů, potažmo realitních kanceláří, širokou veřejností..."

Pavel F.

Dobrý den, pane Sedláku, když jste mne v posledním rozhovoru ujistil, že převod pozemků byl zapsán a vše je na dobré cestě, byla jsem trochu mimo, protože, upřímně, jsem se domnívala, že se něco zhatí. Už jsem se uklidnila :-) a proto Vám chci ještě narychlo a opožděně poděkovat..... za profesionální jednání, za to, že jste stále volal, informoval, kontroloval, zda všemu rozumíme, zda chápeme, co a jak se bude dít. Navíc jste přidal i lidský rozměr jednání...( Vy víte, o čem mluvím) Za to vám děkuji.

JUDr. Věra

Vážený pane Sedláku, chtěl bych Vám tímto poděkovat za profesionálně provedenou práci při prodeji mých pozemků v Sokolnicích u Brna. Velice oceňuji že vždy vše proběhlo tak jak mělo a tak jak Vy jste nám řekl. Přeji Vám do budoucna co nejvíce podobných obchodních případů .

Ing. Michal B.

Chci Vám také poděkovat za pomoc při zprostředkování pronájmu a za profesionální přístup. Můžete se spolehnout, že příště se obrátím opět na Vás a doporučím Vás svým přátelům.

Ing. Martin

Stáhněte si zdarma

Jak (ne)prodat svoji nemovitost

zpracováním osobních údajů