Reference

Služeb pana Sedláka naše rodina využila v minulosti vícekrát. Ať už k prodeji, poradenství, či v posledním případě pronájmu nemovitosti. Vždy jsme byli naprosto spokojeni. Je to profesionál se vsemi potřebnými znalostmi, přátelským přístupem a řešící vše s úsměvem.

Jaromír J

"Pan Sedlák je člověk na správném místě. Je pozorný, komunikativní, slušný je to člověk který realitám rozumí. Panu Sedlákovi nedávám hodnocení 5 ale 100. "

Pavel K.

Oceňuji profesionalitu a vstřícný přístup pana Sedláka. Doporučuji využít jeho služby, je to slušný člověk, který ochotně poradí a drží slovo. Můžete se na něho spolehnout.

Markéta J.

Oceňuji profesionální jednání pana Petra Sedláka. Jeho solidní a lidské jednání naší rodině ušetřilo mnoho starosti a času. Mohu pana Sedláka jen doporučit.

Jana V.

Pan Petr Sedlák je výborný prodejce. Poradí a vysvětli co je potřeba má nádherné prezentace nemovitosti. Své se práci se věnuje na 150 %. Za nás veliká spokojenost.

Veronika V.

Přístup pana Sedláka se mi hodně líbil, byl vstřícný a lidský. Ochotně pomáhal a cítil jsem jeho snahu odvést svou práci kvalitně. S poskytovanými službami jsem byl velmi spokojený.

Alexej K.

Pan Sedlák je velmi příjemný člověk. Často mi podával informace a vše mi náležitě vysvětloval. Je to člověk na správném místě.

Zdeněk M.

Pan Sedlák se ve své práci vyzná, umí dobře jednat s lidmi a dotáhnout do konce i náročné projekty. Velmi sympatický i z osobního hlediska. Pokud bude v budoucnu možnost, opět rád využiji jeho služeb.

Ing. Ph.D. Vlastimil

Na pana Sedláka se obracíme s rodinou dlouhodobě se všemi našimi potřebami ohledně realitních služeb. Ještě nikdy nás nezklamal.

Ing. Martin

přístup velmi seriozní, o jakýchkoliv změnách v řízení ihned osobně informoval,

MUDr. Antonín H.

Služby pana Sedláka byly daleko nejlepší ze všech, se kterými jsem měl zkušenost. Oceňuji serióznost, pravidelnou komunikaci, proklientský přístup. Pouze superlativy!!!

PhDr. Miroslav H.

Velice dobrá spolupráce, byl velice ochotný a slušný, vše dopadlo jak řekl.

Petr Š.

Vstřícnost, srozumitelnost, ochota. Včasné podávání informací průběhu realizace prodeje. Pokud budu mít možnost, vždy doporučím pana Sedláka.

Marie P.

Pan Sedlák je profesionál na svém místě, perfektní servis, lidský přístup a rychlé řešení veškerých formalit je u něj samozřejmostí. V porovnání s ostatními makléři jiných společností neuvěřitelný rozdíl. Určitě doporučuji spolupráci s ním.

Tomáš F.

Pan Sedlák je profesionální makléř, pomohl nám prodat v solidním čase dům, který se nepodařilo prodat jiným. Má cit pro zákazníky i pro obchod, můžu vřele doporučit.

Pavla Č.

Pane Sedláku - druhá zkušenost s Vámi - opět profesionální jednání, velmi rychlé řešení prodeje a osobní vstřícný přístup. Děkuji, Věra M.

JUDr. Věra M.

"Chtěla bych poděkovat panu Sedlákovi za spolupráci, za jeho ochotu a pomoc, za vstřícnost a slušné chování při jednání. Velmi děkuji a vážím si toho." S pozdravem Anna F.

Anna F.

Petr Sedlák je slušný, pracovitý, co řekne to platí. Má moji velkou důvěru. Moc děkuji. Eva S.

Eva S.

"Pokud by se více realitních makléřů chovalo jako pan Petr Sedlák, mělo by to velký dopad na pozitivní vnímání makléřů, potažmo realitních kanceláří, širokou veřejností..."

Pavel F.

Dobrý den, pane Sedláku, když jste mne v posledním rozhovoru ujistil, že převod pozemků byl zapsán a vše je na dobré cestě, byla jsem trochu mimo, protože, upřímně, jsem se domnívala, že se něco zhatí. Už jsem se uklidnila :-) a proto Vám chci ještě narychlo a opožděně poděkovat..... za profesionální jednání, za to, že jste stále volal, informoval, kontroloval, zda všemu rozumíme, zda chápeme, co a jak se bude dít. Navíc jste přidal i lidský rozměr jednání...( Vy víte, o čem mluvím) Za to vám děkuji.

JUDr. Věra

Vážený pane Sedláku, chtěl bych Vám tímto poděkovat za profesionálně provedenou práci při prodeji mých pozemků v Sokolnicích u Brna. Velice oceňuji že vždy vše proběhlo tak jak mělo a tak jak Vy jste nám řekl. Přeji Vám do budoucna co nejvíce podobných obchodních případů .

Ing. Michal B.

Chci Vám také poděkovat za pomoc při zprostředkování pronájmu a za profesionální přístup. Můžete se spolehnout, že příště se obrátím opět na Vás a doporučím Vás svým přátelům.

Ing. Martin

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

Jak (ne)prodat svoji nemovitost

zpracováním osobních údajů